İçeriksel

İçeriksel, marka ve kullanıcı odaklı içerikler üreterek, hedef kitlenize profesyonel şekilde ulaşmanıza yardımcı olan bir dijital içerik ajansıdır. Hizmetlerimizdeki profesyonellik ve başarı algısı her daim ağır bastığından ötürü, sizleri en iyi yerlerde görmek bizi her daim gururlandıracaktır. Bu nedenle sunduğumuz hizmetler için belirlediğimiz fiyatlara ek olarak çeşitli hizmetler de sunarak, içerik üretimi sürecinden en başarılı şekilde ayrılmanız bizim için çok değerli olacaktır. İşte bizler de bu kapsamda aşağıdaki paketler çerçevesinde hizmet sunarak, her türlü faydayı elde etmeniz için çalışmalar yapmaktayız. Akabinde bizlerden Ücretsiz Ön İçerik Danışmanlığı alabilir, süreç hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Çünkü siz ne kadar memnunsanız, biz o kadar başarılıyız demektir. İçerikte Kalite İçin, İçeriksel’i Seçin!

Standart Paket

“Standart Paket” kapsamında içerik üreten yazarlarımız, içerik üretimi alanında tecrübeli ve bizler tarafından gerekli eğitimi almış yazarlardır. İçerik üretiminde belirttiğimiz kurallara riayet ederek içerik üretirler.

Profesyonel Paket

“Profesyonel Paket” kapsamında içerik üreten yazarlarımız, talep edilen içeriğin alanı ile ilgili  daha önce içerik üretmişlerdir. Bu nedenle söz konusu alan için kullanıcı odaklı ve etkili bir şekilde içerik üretebilmektedirler.

Üst Düzey Paket

“Üst Düzey Paket” kapsamında içerik üreten yazarlarımız, içerik talep edilen alanda eğitim almış, o alan ile ilgili içerik üretme noktasında üst düzey deneyim kazanmışlardır. Bu nedenle çok etkili ve semantik düzende içerik üretebilmektedirler.

 • Standart Paket

 • 6100 Kelime Ücreti

 • İçerik Üretimi

  Alt Başlık Düzeni

  Maddeleme Yapısı

  İç Linkleme Yapısı

 • Profesyonel Paket

 • 10100 Kelime Ücreti

 • Rakip Analizi

  Profesyonel İçerik Üretimi

  Alt Başlık Araştırması

  Maddeleme Yapısı

  İç Linkleme Yapısı

  Sıkça Sorulan Sorular

  Öne Çıkan Görsel

 • Üst Düzey Paket

 • 15100 Kelime Ücreti

 • Rakip Analizi

  Anahtar Kelime Araştırması

  Alanında Uzman Yazar

  Semantik İçerik Üretimi

  Alt Başlık Araştırması

  Maddeleme Yapısı

  İç Linkleme Yapısı

  Öne Çıkan Görsel

  Sıkça Sorulan Sorular

  İçerik Danışmanlığı

İçerik planlamanızı yapmak ve içerik taleplerinizi bize iletmek isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
WhatsApp ve Telegram üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

  Tüm Hakları Saklıdır. © 2021.  İçeriksel