İçeriksel

Hizmetlerimiz İle İlgili

Sıkça Sorulan Sorular

Bu konuda herhangi bir limit ya da ileriye dönük bir sınır bulunmamaktadır. İçeriğin başlığı, kelime sayısı ve istenen yan hizmetler göz önünde bulundurularak, her gün farklı sınırda içerikler üretilmektedir. Bu nedenle İçeriksel olarak sizlere ihtiyacınız olan içerikleri, gerekli olan sürede, en profesyonel şekilde üretebiliriz.

Anahtar Kelime Araştırması Yapıyor Musunuz?

Elbette. İçeriksel olarak ilk ve en önemli hedefimiz, çalıştığımız müşterimizin doğru anahtar kelimelere odaklanmasıdır. Çünkü doğru kelimeye odaklanılmazsa, ne kadar kaliteli içerik yazılırsa yazılsın, bir önemi olmayacaktır. Bu nedenle sizler için ilk etapta anahtar kelime araştırması yapıyor, odaklanmak istediğiniz kelimeler ile ilgili detaylı bilgi veriyoruz.

Rakip Analizi Yapıyor Musunuz?

Elbette. Rakip analizi, içerik hizmetinin temelini oluşturmaktadır. Her ne kadar doğru kelimelere odaklanmak çok önemli olsa da, rakiplerinizin ziyaretçi kazandığı kelimeleri tespit etmek çok daha değerli olacaktır. Çünkü bu şekilde hem doğru kelimelere odaklanmış olursunuz, hem de rakiplerinizin önüne geçmek için bir fırsat yakalarsınız. İşte bizler de içeriksel olarak sizlere bu hizmeti Ahrefs, Semrush ve Keydord Tool gibi araçlar ile sunuyoruz.

sikca-sorulan-sorular
sikca-sorulan-sorular-2

Tabi ki. İçerikleri en profesyonel şekilde üretmek, her içerik yazarlığı servisinin yapabileceği bir hizmet değildir. Ancak bu hizmeti profesyonel şekilde sunan pek çok servis bulunur. İşte bu servislerde, görsel ile ilgili hizmetlerin verildiğini de görürsünüz. Bunun en önemli nedeni, içerikte görsel kullanımının çok değerli olduğudur. Bizler de bu nedenle İçeriksel olarak sizlere talep etmeniz durumunda profesyonel görseller hazırlayabiliriz.

Editörlük Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet. Talep etmeniz durumunda, içeriklerin üretimi ile beraber, siteye eklenmesi ve içerik yönetimi hizmetlerini de sunmaktayız. Bu nedenle sizler herhangi bir uğraşa katlanmadan, web sitenizin içerik yönetimini bize teslim edebilirsiniz. Bu konuda tamamen profesyonel bir hizmet alacağınızı da garanti ederiz.

Sosyal Medya İçerik Hizmeti Sunuyor Musunuz?

Elbette. Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında yer alan sayfalarınızda paylaşım yapmak, etkileşim elde etmek ve hedef kitlelere ulaşarak, takipçi kazanmak isterseniz, sizler için profesyonel sosyal medya içerik hizmeti sunabiliriz.

İletişim

Telefon: 0 539 240 54 02
E-Posta: iceriksiparisiver@gmail.com

Daha Farklı Sorularınız Varsa

Bizimle Buradan İletişime Geçebilirsiniz.

    Tüm Hakları Saklıdır. © 2021.  İçeriksel