İçeriksel

Hakkımızda

Marka ve Kullanıcı Odaklı

Dijital İçerik Yazarlığı

Dijital içerik yazarlığı hizmetleri ile müşterilerine kullanıcı ve marka odaklı içerikler üreten İçeriksel, içerik pazarlama sürecinde de profesyonellik olgusu çerçevesinde hareket etmektedir. Ürettiği içeriklerde SEO kriterleri, marka odağı, kullanıcı talepleri ve semantik düzen başta olmak üzere tüm kriterlere dikkat eden İçeriksel, bu özelliği ile tercih edilmeye devam etmektedir.

Dijital çağın pek çok gereği bulunmakta ve bu çağda güncellik daima ön plandadır. Güncel kalmak adına üretilen içerikler, dijital içerik yazarları ile hedef kitleye ulaştırılırken, İçeriksel de sizlere tüm bu süreçlerde yardımcı olmaktadır. İçerik pazarlama konusunda uzman yazarlar ve SEO alanındaki engin tecrübeye sahip yöneticileri ile harika bir ekip uyumuna sahip İçeriksel, dijital içerik ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bu nedenle sizler de aradığınız içeriklere profesyonel, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde ulaşmak isterseniz, İçeriksel’in tecrübesi ile tanışabilirsiniz. Biz sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

İçeriksel İle Hedef Kitlenize Uygun İçerikler Elde Edebilirsiniz.

İçeriksel, dijital içerik ihtiyacının karşılanması açısından profesyonellik algısı ile hareket eden bir yazarlık servisidir. Alanlarında tecrübeli ve eğitimli yazarların hazırladığı SEO uyumuna sahip içerikler ile sektörünüzde fark yaratmanızı sağlar. İlk etapta plan ve programa önem vermesinin yanı sıra, analizi de öne çıkaran İçeriksel, doğru kelimelere odaklanmanıza yardımcı olur. Bu şekilde sizler sektörünüzde başarı elde edersiniz, bizler de size katabildiğimiz değerler ışığında hizmetlerimizi aşkla sürdürmeye devam ederiz. Çünkü İçeriksel ekibi, işine aşık yazar ve SEO ekibinden oluşmaktadır.

Evet. Alanlarında uzman yazarlarımız, sizlerden gelen talepler çerçevesinde içerik üretmektedirler. Bu nedenle talep ettiğiniz konu hakkında tecrübeli ve eğitimli olan yazarlarımız içeriklerinizi en iyi şekilde üreteceklerdir.

Her Anahtar Kelime İçin Analiz Yapıyor Musunuz?

Tabi ki. İçeriklerimizin amaca uygun hizmet etmesi için, her anahtar kelime için analiz gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde içeriklerdeki semantik düzen en iyi şekilde sağlanmış olur ve kullanıcı odaklı içerikler ortaya çıkar.

What kind of data is needed for analysis?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Qui consectetur at, sunt maxime, quod alias ullam officiis, ex necessitatibus similique odio aut!

Araştırma

Belirlenen başlıklar kullanıcı odağına uygun olarak araştırılmakta, analiz için zemin oluşturulmaktadır.

Detaylı Analiz

Analiz araçları ile anahtar kelime analizi en ince ayrıntısına kadar yapılmakta, rakip analizi de detaylı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İçerik Üretimi

SEO sürecine uygun olarak, marka ve kullanıcı odaklı olarak profesyonel içerikler oluşturulmaktadır.

Başarı

Planlı ve programlı bir şekilde ilerlenerek, İçeriksel'in profesyonelliği ile kısa sürede büyük yol katedilmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2021.  İçeriksel